GARANTOVANÁ HYPOTÉKA

Rezidence Pudlák

2,99%

Informace o finančním programu

Mnoho zájemců o nové vlastní bydlení v dnešní době odrazují rostoucí sazby hypoték (nyní jsou téměř třikrát vyšší než před rokem). A proto jsme se rozhodli nabídnout všem našim novým klientům finanční program Garantovaná hypotéka 2,99%.

Tento program vám zaručí, že po dobu tří let od zahájení splácení hypotéky budete platit bance měsíční splátky odpovídající úrokové sazbě jen 2,99 % p.a. Pokud by se nám s bankou nepodařilo tyto prémiové podmínky dohodnout, rozdíl v úroku Vám dorovnáme ze svého. Program lze využít pro všechny domy v naší nabídce.

Garance maximální výše úrokové sazby 2,99 %

Garantujeme Vám do termínu dokončení domu zprostředkování hypotečního úvěru s maximální úrokovou sazbou 2,99 % p.a. po dobu fixace tří let od začátku čerpání hypotéky.

Stačí jen 20 % ceny nemovitosti z vlastních zdrojů

Garantujeme Vám do termínu dokončení domu zprostředkování hypotečního úvěru s maximální úrokovou sazbou 2,99 % p.a. po dobu tří let od začátku čerpání hypotéky.

Výhodnější nabídka na současném hypotečním trhu

Náš hypoteční specialista Vám zprostředkuje hypoteční úvěr u největších poskytovatelů na hypotečním trhu. Nejsme vázáni na jednu konkrétní banku, jsme tak schopni pro Vás na míru vyhodnotit tu nejvýhodnější nabídku.

Čerpejte hypotéku bez starostí a ztráty času

S námi vyřešíte vše na jednom místě – od porovnání nabídek přes podpis žádosti o hypotéku až po následné čerpání a splácení úvěru. Hypoteční konzultace jsou zcela zdarma.

Telefonní kontakt:

+420 773 322 644

E-mailová adresa:

rezidence@pudlak.cz

Klientské centrum:

Pražská 3227, Teplice, 41501

Prodejce / Developer

Teplice Development s.r.o.
IČ: 27902200 OR vedeném MS v Praze, oddíl C, 215660

Přejít nahoru