pic logo

This is alternative content.

arrow  

LOKALITA

KUDY NA PUDLAK

Při výběru lokality pro výstavbu jsme zohlednili představy o bydlení našich klientů z jiných projektů - soukromí, klid a blízkost přírody. Daří se nám tato přání realizovat - výstavbou areálu Pudlák. Členitý pozemek se vzrostlými stromy a přesto v blízkosti města - přijeďte se podívat, kde se bude nacházet Váš domov.
Vzhledem k těsnému sousedství s městem Teplice je snadné se do areálu dostat. Jak ? ...Nejlepší přístupnost je z ulice Duchcovská - před cedulí konec TEPLICE - zahněte doprava ( viz foto č. 1.), po 200 m odbočte doleva a po dalších 600 m se dostanete přímo před bránu areálu Pudlák ( viz foto 2.)

foto č. 1 a foto č. 2

spa hotel, spa, bath house, health-resort, Kurort, Badeort, курорт, баня spa hotel, spa, bath house, health-resort, Kurort, Badeort, курорт, баня

VZDÁLENOST DO CENTRA MĚSTA TEPLICE

hranice Teplic - 800 m
centrum Teplic ( Benešovo náměstí ) - 3 000 m - 5 min

VZDÁLENOST OSTATNÍCH MĚST

Ústí nad Labem - 24 km
Most - 25 km
Litvínov - 17 km
Litoměřice - 40 km

lokalita výstavby

Výstavba domů probíhá na pozemku, který je zapsán v katastrálním území obce Újezdeček, na okraji města Teplice a přímo sousedí s jeho západní městskou částí - Řetenice. V těsném okolí nejsou další objekty bydlení a nachází se uprostřed vzrostlých stromů. Pozemek je přístupný z příjezdové komunikace z Teplic do Duchcova a plynule přechází do krajiny. Samotná lokalita i její okolí nabízí množství zeleně, lesů i vodních ploch (Barbora). Okolí vybízí k poznávání a cestování po malebném Českém středohoří nebo v Krušných horách. Residenční areál Pudlák je jedinečné místo pro klidné bydlení v přírodě s městem na dosah.

obec Újezdeček

Obec Újezdeček se rozkládá na okraji města Teplice a jeho historie sahá až do 12.století. V současné době je počítána do příměstské části Teplic, má však statut samostatně hospodařící obce s obecním úřadem. S centrem města ( vzdálenost cca 2 km) je spojena městskou veřejnou dopravou. Má dostupné veškeré inženýrské sítě, základní a mateřskou školu.


Teplice, spa hotel, spa, bath house, health-resort, Kurort, Badeort, курорт, баня
Pro zvětšení klikněte na mapu!

© 2008 Teplice Development, s.r.o. | domybustehrad.cz | domykladno.cz | bustehrad.com | domyprahazapad.cz | domykladensko.cz