O PROJEKTU

Rezidence Pudlák

3 ha

zájmové území

14

solitérních domů

45

řadových domů

III

etapy výstavby

Projekt Rezidence Pudlák vyniká svou jedinečnou polohou v areálu bývalého kempu a koupaliště Pudlák, v katastrálním území Újezdeček u Teplic.

Jedinečnost projektu je především v neobvyklém pojetí projektu uzavřeného oploceného areálu, který bude nabízet vlastní rekreačně společenskou parkovou část a vnitřní infrastrukturu, kterou budou spoluvlastnit budoucí majitelé rodinných domů.

To tedy znamená, že celý areál bude oplocený a uzavřený vstupními branami. Vstup do areálu bude tedy pouze pro vlastníky a obyvatelé nově vzniklé lokality. V rámci III. Etap vznikne na zájmovém území o velikosti cca 3ha celkem 14 dvoupodlažních rodinných solitérních domů a 45 dvoupodlažních řadových rodinných domů.

Dále se vybuduje kompletní infrastruktura a to jak vně areálu tak nové příjezdové komunikace k areálu, které zajistí bezproblémový příjezd budoucím obyvatelům.

Plánovaná výstavba je v souladu s územním plánem obce a platného stavebního povolení. Naším cílem je v daném území vytvořit zcela novou obytnou čtvrť, která tak bude nabízet bydlení v rodinných domech s architektonicky navrženým designem a detailně promyšleným dispozičním řešením. Domy jsou urbanisticky citlivě vsazeny do okolního prostředí tak, aby nabídly maximální soukromí a využitelnost pozemků.

JEDNOTLIVÉ ETAPY

Rezidence Pudlák

I. etapa výstavby

18

Řadových domů

II. etapa výstavby

27

Řadových domů

III. etapa výstavby

14

Solitérních domů

KONCEPCE PROJEKTU

Rezidence Pudlák

Solitérní domy

Stavební objekt SO 101

Umístění

na samostatném pozemku

2 podlažní

včetně podkroví

Tvoří objekty nových typových samostatně stojících domů o jedné bytové jednotce, každý RD bude umístěný na samostatném pozemku přiléhajícímu k nově vzniklé vnitro areálové komunikaci. Zrcadlením dispozice vznikly dvě varianty levá/pravá.

Konstrukce objektů budou zděné, zateplené kontaktním zateplovacím systémem a klasickou sedlovou střechou Domy jsou navrženy jako dvoupodlažní včetně podkroví, hmota objektu vychází z čtvercového půdorysu, který je doplněn v přízemí o samostatnou ložnici s koupelnou a šatnou na jedné straně, na druhé straně o prostornou garáž.

Prostorná

garáž pro vozidlo

Hmota objektu

čtvercový půdorys

1NP je navrženo jako denní životní prostor nabízející vstupní chodbu s dostatkem úložných prostor, technickou místnost s WC, samostatnou ložnici s koupelnou a šatnou, obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyňským koutem, s obývacího pokoje povede pohodlné prefabrikované schodiště do 2NP, kde naleznete další tři pokoje a koupelnu.

ŘADOVÉ domy

Stavební objekt SO 102

Umístění

na samostatném pozemku

2 podlažní

bez podkroví

Tvoří objekty nových typových řadových domů o jedné bytové jednotce, každý RD bude umístěný na samostatném pozemku přiléhajícímu k nově vzniklé vnitro areálové komunikaci. Zrcadlením dispozice vznikly dvě varianty levá/pravá. Konstrukce objektů budou zděné, zateplené kontaktním zateplovacím systémem s pultovou střechou. Domy jsou navrženy jako dvoupodlažní, hmota objektu vychází z obdélníkového půdorysu.

Konstrukce

zateplené/zděné

Hmota objektu

obdélníkový půdorys

1NP je navrženo jako denní životní prostor nabízející vstupní chodbu s dostatkem úložných prostor, samostatné s WC, úložný prostor pod schodištěm, obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyňským koutem, s obývacího pokoje povede pohodlné prefabrikované schodiště do 2NP, kde naleznete další tři pokoje a koupelnu.

SPOLUPRACUJEME

Přejít nahoru