O PROJEKTU

Rezidence Pudlák

3 ha

zájmové území

14

solitérních domů

45

řadových domů

III

etapy výstavby

Projekt Rezidence Pudlák vyniká svou jedinečnou polohou v areálu bývalého kempu a koupaliště Pudlák, v katastrálním území Újezdeček u Teplic.

Jedinečnost projektu je především v neobvyklém pojetí projektu uzavřeného oploceného areálu, který bude nabízet vlastní rekreačně společenskou parkovou část a vnitřní infrastrukturu, kterou budou spoluvlastnit budoucí majitelé rodinných domů.

To tedy znamená, že celý areál bude oplocený a uzavřený vstupními branami. Vstup do areálu bude tedy pouze pro vlastníky a obyvatelé nově vzniklé lokality. V rámci III. Etap vznikne na zájmovém území o velikosti cca 3ha celkem 14 dvoupodlažních rodinných solitérních domů a 45 dvoupodlažních řadových rodinných domů.

Dále se vybuduje kompletní infrastruktura a to jak vně areálu tak nové příjezdové komunikace k areálu, které zajistí bezproblémový příjezd budoucím obyvatelům.

Plánovaná výstavba je v souladu s územním plánem obce a platného stavebního povolení. Naším cílem je v daném území vytvořit zcela novou obytnou čtvrť, která tak bude nabízet bydlení v rodinných domech s architektonicky navrženým designem a detailně promyšleným dispozičním řešením. Domy jsou urbanisticky citlivě vsazeny do okolního prostředí tak, aby nabídly maximální soukromí a využitelnost pozemků.

JEDNOTLIVÉ ETAPY

Rezidence Pudlák

I. etapa výstavby

14

Solitérních domů

6

Řadových domů

II. etapa výstavby

18

Řadových domů

III. etapa výstavby

21

Řadových domů

KONCEPCE PROJEKTU

Rezidence Pudlák

Solitérní domy

Stavební objekt SO 101

Umístění

na samostatném pozemku

2 podlažní

včetně podkroví

Tvoří objekty nových typových samostatně stojících domů o jedné bytové jednotce, každý RD bude umístěný na samostatném pozemku přiléhajícímu k nově vzniklé vnitro areálové komunikaci. Zrcadlením dispozice vznikly dvě varianty levá/pravá.

Konstrukce objektů budou zděné, zateplené kontaktním zateplovacím systémem a klasickou sedlovou střechou Domy jsou navrženy jako dvoupodlažní včetně podkroví, hmota objektu vychází z čtvercového půdorysu, který je doplněn v přízemí o samostatnou ložnici s koupelnou a šatnou na jedné straně, na druhé straně o prostornou garáž.

Prostorná

garáž pro vozidlo

Hmota objektu

čtvercový půdorys

1NP je navrženo jako denní životní prostor nabízející vstupní chodbu s dostatkem úložných prostor, technickou místnost s WC, samostatnou ložnici s koupelnou a šatnou, obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyňským koutem, s obývacího pokoje povede pohodlné prefabrikované schodiště do 2NP, kde naleznete další tři pokoje a koupelnu.

ŘADOVÉ domy

Stavební objekt SO 102

Umístění

na samostatném pozemku

2 podlažní

bez podkroví

Tvoří objekty nových typových řadových domů o jedné bytové jednotce, každý RD bude umístěný na samostatném pozemku přiléhajícímu k nově vzniklé vnitro areálové komunikaci. Zrcadlením dispozice vznikly dvě varianty levá/pravá. Konstrukce objektů budou zděné, zateplené kontaktním zateplovacím systémem s pultovou střechou. Domy jsou navrženy jako dvoupodlažní, hmota objektu vychází z obdélníkového půdorysu.

Konstrukce

zateplené/zděné

Hmota objektu

obdélníkový půdorys

1NP je navrženo jako denní životní prostor nabízející vstupní chodbu s dostatkem úložných prostor, samostatné s WC, úložný prostor pod schodištěm, obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyňským koutem, s obývacího pokoje povede pohodlné prefabrikované schodiště do 2NP, kde naleznete další tři pokoje a koupelnu.

SPOLUPRACUJEME

Telefonní kontakt:

+420 773 322 644

E-mailová adresa:

rezidence@pudlak.cz

Klientské centrum:

Pražská 3227, Teplice, 41501

Prodejce / Developer

Teplice Development s.r.o.
IČ: 27902200 OR vedeném MS v Praze, oddíl C, 215660

Přejít na začátek