Plánovaná výstavba

Projekt Rezidence Pudlák vyniká svou jedinečnou polohou v areálu bývalého kempu a koupaliště Pudlák, v katastrálním území Újezdeček u Teplic. Jedinečnost projektu je především v neobvyklém pojetí projektu uzavřeného oploceného areálu, který bude nabízet vlastní rekreačně společenskou parkovou část a vnitřní infrastrukturu, kterou budou spoluvlastnit budoucí majitelé rodinných domů.

To tedy znamená, že celý areál bude oplocený a uzavřený vstupními branami. Vstup do areálu bude tedy pouze pro vlastníky a obyvatelé nově vzniklé lokality. V rámci III. Etap vznikne na zájmovém území o velikosti cca 3ha celkem 14 dvoupodlažních rodinných solitérních domů a 45 dvoupodlažních řadových rodinných domů. Dále se vybuduje kompletní infrastruktura a to jak vně areálu tak nové příjezdové komunikace k areálu, které zajistí bezproblémový příjezd budoucím obyvatelům.

Plánovaná výstavba je v souladu s územním plánem obce a platného stavebního povolení. Naším cílem je v daném území vytvořit zcela novou obytnou čtvrť, která tak bude nabízet bydlení v rodinných domech s architektonicky navrženým designem a detailně promyšleným dispozičním řešením. Domy jsou urbanisticky citlivě vsazeny do okolního prostředí tak, aby nabídly maximální soukromí a využitelnost pozemků.

SITUACE - REZIDENCE PUDLÁK - JEDNOTLIVÉ ETAPY

Koncepce projektu

Solitérní domy stavební objekt SO 101
Tvoří objekty nových typových samostatně stojících domů o jedné bytové jednotce, každý RD bude umístěný na samostatném pozemku přiléhajícímu k nově vzniklé vnitro areálové komunikaci. Zrcadlením dispozice vznikly dvě varianty levá/pravá. Konstrukce objektů budou zděné, zateplené kontaktním zateplovacím systémem a klasickou sedlovou střechou Domy jsou navrženy jako dvoupodlažní včetně podkroví, hmota objektu vychází z čtvercového půdorysu, který je doplněn v přízemí o samostatnou ložnici s koupelnou a šatnou na jedné straně, na druhé straně o prostornou garáž.

1NP je navrženo jako denní životní prostor nabízející vstupní chodbu s dostatkem úložných prostor, technickou místnost s WC, samostatnou ložnici s koupelnou a šatnou, obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyňským koutem, s obývacího pokoje povede pohodlné prefabrikované schodiště do 2NP, kde naleznete další tři pokoje a koupelnu.

Řadové domy stavební objekt SO 102

Tvoří objekty nových typových řadových domů o jedné bytové jednotce, každý RD bude umístěný na samostatném pozemku přiléhajícímu k nově vzniklé vnitro areálové komunikaci. Zrcadlením dispozice vznikly dvě varianty levá/pravá. Konstrukce objektů budou zděné, zateplené kontaktním zateplovacím systémem s pultovou střechou. Domy jsou navrženy jako dvoupodlažní, hmota objektu vychází z obdélníkového půdorysu.

1NP je navrženo jako denní životní prostor nabízející vstupní chodbu s dostatkem úložných prostor, samostatné s WC, úložný prostor pod  schodištěm,  obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyňským koutem, s obývacího pokoje povede pohodlné prefabrikované schodiště do 2NP, kde naleznete další tři pokoje a koupelnu.

SPOLUPRACUJEME

Máte zájem? Kontaktujte nás.

Scroll to Top